Offer

Naszą podstawową działalnością jest tworzenie drewnianej architektury ogrodowej. Podstawowym materiałem do produkcji naszych projektów jest drewno iglaste ( sosna, świerk, modrzew ) oraz  drewno z gatunków liściastych czy egzotycznych. Stosowane przez nas drewno jest suszone do stanu  powietrzno suchego ( 15-18 % wilgotności ) przez co ograniczamy pęknięcia oraz odkształcenia materiału.  Wszystkie elementy są czterostronnie strugane.


Elementy konstrukcji łączymy ze sobą w tradycyjny sposób. Stosujemy łączenia technika krzyżową, wpustowa czy czopowa, zapewniając przez to mocne i stabilne połączenie oraz estetyczny wygląd. Nie stosujemy metalowych złączy ciesielskich.


Wszystkie elementy są zabezpieczone środkami grzybobójczymi  i owadobójczymi. Ponadto, stosujemy impregnaty  firm:

 

logo ALTAX

 

Logo SADOLIN

 

Logo FLUGGER

 

Istnieje również możliwość malowania farbami do drewna wg większości kolorów z palety RAL.


Do  pokrycia dachowego stosujemy:

gont bitumiczny

Gont bitumiczny

 

dachówka ceramiczna

Dachówkę ceramiczną

 

blachodachówka

Blachodachówkę

 

poliwęglan komorowy

Poliwęglan komorowy

 

Terminy naszych realizacji, od zatwierdzenia projektu do finalizacji u klienta, wynoszą od 4-8 tygodni.  Montaż u klienta zazwyczaj nie trwa dłużej niż tydzień.


Nasze projekty wykonujemy na terenie Polski, Niemiec, Holandii czy Danii. Posiadamy własna flotę pojazdów, która nie ogranicza naszej działalności.

 

Drewno jest w 100% naturalnym i higroskopijnym produktem, pobiera wodę z otoczenia i rozszerza się podczas deszczowej pogody oraz oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Jest materiałem jednolitym i  posiada indywidualne cechy, w zależności od warunków, w jakich rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła mogą występować różne usłojenia oraz kolorystyka. Drewno stosowane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w wyniku czego może patynować, odkształcać się, pękać oraz zmieniać swoje wymiary – są to normalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji.